NUOLAIDŲ KORTELIŲ TURĖTOJAMS, SENJORAMS IR NEĮGALIESIEMS

IŠSKIRTINIAI PASIŪLYMAI BEI IŠSAMESNE INFORMACIJA TELEFONU

    Procedūros

    „Starvac“ prietaisas leidžia atlikti švelnų poodinio audinio masažą. Tai leidžia jums naudoti „Starvac“, kad pakoreguotų odos reljefą, kūno formas ir padidintų raumenų tonusą. Naudojant „Starvac SP2“, net ir trumpai naudojant, oda tampa elastingesnė, lygesnė, pastebimai sumažėja raukšlių skaičius ir jų gylis.


    PULSTAR S2 skirtas venų nepakankamumo sindromo, potrauminės ir pooperacinės viršutinių ir apatinių galūnių edemos profilaktikai ir gydymui. Terapinis poveikis pagrįstas veninės kraujotakos ir limfos tekėjimo atstatymu ir gerinimu. Prietaiso veikimo principas pagrįstas kontroliuojamu suslėgto oro tiekimu į sandarų manžetą, padalytą į dalis. Nuolat tiekiamas oras imituoja raumenų susitraukimus, o dėl jų atsirandantys bangų judesiai pagreitina limfos ir kraujotaką.


    Prietaiso „QETRE LIPOWAVE“ ultragarso kavitacija yra unikalus terapinis tiesioginio poveikio riebaliniam audiniui metodas. Šio metodo esmė yra ta, kad veikiant žemo dažnio ultragarsui, ląstelės skystyje susidaro burbuliukai, užpildyti dujomis. Vykstant ultragarsinei kavitacijai, burbuliukai sprogsta ir sunaikina riebalinės ląstelės membraną, o į tarpląstelinę erdvę nukritę suskaidyti riebalai vėliau natūraliai pašalinami iš organizmo, daugiausia per hepatobiliarinę sistemą.