GYDOMASIS MASAŽAS: KADA JIS PADEDA, KAM REIKALINGAS, O KAM NEREKOMENDUOJAMAS.

Visi mes žinome, kad masažai gali padėti atsipalaiduoti ir suteikti malonumo. Bet ne visi žinome apie gydomąjį masažą, kuris padeda nuo daugumos ligų. Svarbu, kad gydomąjį masažą atliktų specialistai su medicininiu išsilavinimu ir didele patirtimi. Mūsų įmonėje dirba regos negalią turintys masažų specialistai ir tik su medicininiu išsilavinimu.

Gydomasis masažas yra kursinis gydymas. Visada rekomenduojame atlikti 10 gydomųjų masažų ir kuo mažesniais tarpais tarp masažų t.y kiekvieną dieną.

Previous
Next
GYDOMASIS MASAŽAS PADEDA IŠSPRĘSTI KELETĄ PROBLEMŲ

Gydomasis masažas tiesiogiai veikia visas žmogaus organizmo sistemas: kaulo-raumenyno, kraujotakos, nervų, limfos. Taip pat veikia bendrą psichoemocinę savijautą. Kompleksinis masažo atlikimas padeda pacientams, kurie kreipiasi dėl nugaros skausmų, norėdami numesti svorio bei sutrikus miegui. Efektas pasiekiamas todėl, kad masažas pagerina kraujotaką, atstato limfos tekėjimą ir atpalaiduoja raumenis.

GYDOMASIS MASAŽAS PAGERINA GYVENIMO KOKYBĘ

Ilgai sėdėdami prie kompiuterio, mažai judėdami, nesportuodami mes greičiau pavargstame ir skundžiamės sunkumu galvoje. Mes galvojame, kad taip jaustis yra normalu, nes mes daug dirbame dėl to nėra jėgų, blogai jaučiamės. Kreipiasi pacientai be žymių nusiskundimu, bet po atlikto gydomojo masažo pastebi, kad dingo galvos skausmas, sunkumas, atsirado daugiau energijos. Gydomasis masažas pagerina savijautą netgi tiems, kurie nesuprasdavo, kad jų savijauta bloga.

GYDOMASIS MASAŽAS PADEDA APTIKTI UŽSLĖPTUS UŽDEGIMUS

Skausmingi pojūčiai masažo metu gali būti dėl dviejų priežasčių: įtempti raumenys ar uždegimas. Masažo metu specialistas masažuoja biologiškai aktyvius taškus. Jeigu yra uždegimas inkstuose, tulžies pūslėje, mažajame dubenyje ar kituose organuose, spaudžiant atitinkamą tašką žmogus jaučia skausmą.

GYDOMASIS MASAŽAS GERINA SAVIJAUTĄ, SERGANT CHRONIŠKU BRONCHITU

Sergant bronchitu gydomasis masažas gali padėti pašalinti krūtinės ląstos spazmą, atsiradusį dėl ilgalaikio, įtempto kosulio. Aktyvinant kraujotaką plaučių srityje mes tuo pačiu šaliname sąstingį, normalizuojame deguonies apykaitą ir šaliname uždegiminį procesą. Esant paaštrėjusiai ligos formai masažas draudžiamas.

IR ŽINOMA SKOLIOZĖ IR PROTRUZIJA

Kas yra skoliozė? Skoliozė tai kada nugaros raumenys vienoje vietoje stipriai įtempti, o kitoje per daug atpalaiduoti. Atliekant  tų sričių masažą, atkuriamas balansas ir taisoma laikysena. Pirminė stadija tarpslankstelinės išvaržos – protruzija gydoma masažu.

GYDOMASIS MASAŽAS PADEDA ESANT GALVOS SKAUSMAMS

Kaklinės stuburo dalies ostechondrozė– viena iš labai paplitusių galvos skausmų priežąščių. Osteoshondrozė blokuoja normalų smegenų aprūpinimą krauju, dėl ko sutrinka kraujo pritekėjimas ir nutekėjimas. Masažas ne tik atstato kraujotaką, aktyvinant kraujotaką, daroma įtaka organizmui aktyvuoti atsistatymo procesus.

SVARBU: KAM NEGALIMA ATLIKTI GYDOMOJO MASAŽO

Masažas neturi kontraindikacijų, išskyrus onkologinius susirgimus, esant uždegiminiams procesams aktyvioje stadijoje, turint išvaržą aktyvioje stadijoje, esant užkrečiamoms odos ligoms ar odos pažeidimams. Jeigu uždegimas yra lokalaus charakterio, pavyzdžiui: kelio artritas, tai masažą atlikti galima vengiant pažeisto kelio sąnario vietos.