MŪSŲ ATLIEKAMOS PASLAUGOS

GYDOMASIS MASAŽAS

Tiesiogiai veikia visas žmogaus organizmo sistemas: kaulo-raumenyno, kraujotakos, nervų, limfos. Taip pat įtakoja bendram psicho-emociniam fonui. Kompleksinis masažo atlikimas padeda pacientams, kurie kreipiasi dėl nugaros skausmų, norėdami numesti svorio bei sutrikus miegui. Efektas pasiekiamas todėl, kad masažas pagerina kraujotaką, atstato limfos tekėjimą ir atpalaiduoja raumenis. Ilgai sėdėdami prie kompiuterio, mažai judėdami, nesportuodami mes greičiau pavargstame ir skundžiamės sunkumu galvoje. Mes galvojame, kad taip jaustis yra normalu, nes mes daug dirbame dėl to nėra jėgų, blogai jaučiamės. Kreipiasi pacientai be žymių nusiskundimu, bet po atlikto gydomojo masažo pastebi, kad dingo galvos skausmas, sunkumas, atsirado daugiau energijos. Gydomasis masažas pagerina savijautą netgi tiems, kurie nesuprasdavo, kad jų savijauta bloga.

LIMFODRENAŽINIS MASAŽAS

LIMFODRENAŽINIS MASAŽAS Speciali rankinio ar aparatinio poveikio kūnui technika, leidžianti paveikti limfos judėjimą kūne. Be kosmetinio efekto, limfodrenažinis masažas turi gydomąjį poveikį organizmui: pašalina toksinus, pagerina kraujotaką, stiprina imunitetą. Limfinė sistema yra atsakinga už kenksmingų medžiagų, susidarančių žmogaus gyvenimo procese, pašalinimą. Limfinės sistemos pablogėjimas lemia tai, kad atliekos nėra pašalinamos, bet kaupiasi, todėl organizmas apsinuodija. Be to, limfmazgiai prisideda prie mikrobų sunaikinimo. Norint stimuliuoti limfinę sistemą ir palengvinti skysčių judėjimą kūne, būtina atlikti limfodrenažinį masažą.

KITOS PROCEDŪROS

PULSTAR S2 skirtas venų nepakankamumo sindromo, potrauminės ir pooperacinės viršutinių ir apatinių galūnių edemos profilaktikai ir gydymui. Terapinis poveikis pagrįstas veninės kraujotakos ir limfos tekėjimo atstatymu ir gerinimu. Prietaiso veikimo principas pagrįstas kontroliuojamu suslėgto oro tiekimu į sandarų manžetą, padalytą į dalis. Nuolat tiekiamas oras imituoja raumenų susitraukimus, o dėl jų atsirandantys bangų judesiai pagreitina limfos ir kraujotaką.